راهکار جامع دور کاری

نکات فرهنگ دور کاری 👇

پخش ویدیو

دور کاری یعنی چه؟

دورکاری عبارت است از کار کردن در فاصله‌ای دور از کسی که به شما پول می‌دهد؛ در خانه یا در یک مرکز محلی.
«انجمن بین‌المللی کار از راه دور» (ITAC) کار از راه دور را این‌گونه تعریف می‌کند: «به‌طور کلی کار از راه دور نوعی آرایش کاری که طی آن، افراد به شکل انعطاف‌پذیر از نظر زمان (پاره وقت یا تمام وقت) و از نظر مکان (در خانه، مراکز از راه دور، دفتر شرکت یا به‌شکل سیار) به انجام وظیفه و پاسخ به امور محوله می‌پردازند.»
کمیسیون اروپایی کار از راه دور نیز، دور کاری را استفاده از کامپیوترها و ارتباطات راه دور برای تغییر موقعیت جغرافیایی محل کار و انجام وظایف شغلی می‌داند.

مزایای راهکار جامع دور کاری شرکت ایده پژوهان 

شاید مهمترین ترس کار فرمایان در دور کاری بابت قراردادن سرورها و سیستم های شرکت و به تبع آن اطلاعات مهم شرکت در بستر اینترنت به جهت دسترسی از طریق سامانه های دور کاری است. و این همان برترین نقطه تمایز راهکار جامع دور کاری شرکت ایده پژوهان اسپادانا است.

شرکت ایده پژوهان اسپادانا با تجربه چندین ساله به صورت کاملا اختصاصی در زمینه امنیت شبکه فعالیت میکند و همین امر باعث شده که ما امن ترین سیستم دور کاری را در ایران و جهان بر اساس متد END TO END ENCRYPTION ارائه دهیم که می توانید در زیر به صورت ساده و روان چگونگی ایجاد این امنیت برای شما توضیح داده شده است.

پخش ویدیو

از دیگر مزایای این محصول می توان به ارائه خدمات زیر اشاره نمود.

1. ارائه مکالمه و ارسال و دریافت voice به صورت تکی و گروهی 

2. ارائه تلفن و شماره اختصاصی همچنین اتصال تلفن سانترال شرکت به برنامه 

3. ارائه تحریم شکن با سرعت و کیفیت بی نظیر برای دور زدن تحریم ها

4. برای استفاده از این سیستم نیازی به IP ثابت و حتی IP Valid  نیست.