پرش به محتوا

درباره ما

معرفی شرکت ایده پژوهان اسپادانا
شرکت ایده پژوهان اسپادانا با ایده پردازی جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه ­های برتر کشور در سال 1395 شکل گرفت و در سال 1398 به ثبت رسید. این ایده با طی مسیری پر فراز و نشیب پس از سال های متمادی و نوشتن بیش از 100 هزار ساعت طراحی و پیاده سازی به صورت کاملا بومی توانسته است به محصولاتی بی­ نظیر از قبیل سامانه امنیت شبکه و مدیریت کاربران سبلان، سامانه شبکه به شبکه و سامانه امن ساز تلفن همراه فورگ دست یابد.سبلان یک سامانه بومی است که جهت امن سازی ارتباطات درون و برون شبکه ای سازمان ها و کاربران مورد استفاده قرار می­ گیرد. این سامانه علاوه بر امن سازی ارتباطات و کنترل ترافیک، قابلیت هایی جهت مدیریت کاربران نیز فراهم می ­سازد. سامانه امنیتی سبلان در حال حاضر در تعدادی از سازمان ­ها و نهادهای دولتی و خصوصی جهت تامین امنیت شبکه به کار گرفته شده است. این محصول از سخت افزار کاملا مسقل است به گونه ­ای که قابلیت پیاده سازی توسط سیستم ­های سخت افزاری با مشخصه های فنی متوسط حتی پایین را نیز دارا می ­باشد.

 از دیگر مزایای محصول سبلان می توان به انعطاف پذیری بالا و تطبیق پذیری آن با شرایط ویژه سازمان ­ها و شرکت ­ها نام برد، به گونه ­ای که تمام الگوریتم های خصوصی سازی شده سازمان ­ها و شرکت ها به سادگی قابل تزریق به این سامانه هستند.سامانه شبکه به شبکه با توجه به نیازمندی مشتریان به عنوان سیستم امن ساز با کاربری آسان طراحی شده است. این سامانه به منظور برقراری ارتباط امن بین شبکه ­های مجزای سازمان ها استفاده می­ شود. مهم ترین مزیت این سامانه سادگی عملکرد و تنظیم سامانه است که مدیران شبکه را از انجام تنظیمات پیچیده سامانه بی نیاز می ­سازد. امکان ذخیره تنظیمات شبکه مستقیما روی توکن امنیتی و یا به صورت حفاظت شده توسط توکن امنیتی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سامانه است.سامانه امن ساز تلفن همراه فورگ دستاورد دیگری از تیم کارشناسی شرکت ایده پژوهان اسپادانا است. با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات بر پایه تلفن همراه و نیازمندی ­های امنیتی سازمان­ ها، این شرکت اقدام به پیاده سازی یک سامانه مبتنی بر سرور جهت امن سازی و کنترل گوشی­ های تلفن همراه نموده است. فورگ امکان کنترل ارتباطات، دسترسی برنامه ها و سایر قابلیت های تلفن همراه را برای مدیران فراهم می­ سازد.یکی از اهداف مهم ایپا از آغاز تا کنون کسب رضایت مشتری و رفع نیازمندی های ایشان بوده است. در این راستا، کارشناسان با تجربه ایپا تلاش می­ کنند به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط باشند و آن ها را در راهبری سیستم ها در هنگام نصب و راه اندازی، آموزش کاربران همراهی نموده و توسعه نرم افزار ها را بر اساس نیازمندی مشتریان دنبال نمایند.
شرکت ایپا بر آن است در جهانی که هر روز توسط اینترنت و دیگر شبکه­ های کامپیوتری ناامن به هم نزدیک تر و در هم تنیده تر می شود، بتواند امنیت ارتباطات و اطلاعات را برای شبکه­ ها و کابران سازمان ها و شرکت ­ها تامین و تضمین نماید.

معرفی ایپا در رسانه های خبری

روابط عمومی دانشگاه اصفهان

مصاحبه با خبرگزاری افتانا

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

روزنامه اصفهان امروز

دورکاری در صدا و سیما

سامانه نظارت بر فرزندان

ایپا TV

ویدیوهای ایپا در رسانه ها و سایت های معتبر

پخش ویدیو
پخش ویدیو

مجوز های ایپا

راهکار جامع دور کاری

جدیدترین پروژه تکمیل شده توسط تیم برنامه نویسی شرکت ایده پزوهان اسپادانا موثرترین روش برای سازمان های کوچک تا بزرگ

راهکار جامع دور کاری

امن ترین راه برای آوردن دفتر کار شما به خانه تان به زودی خبر های خوشی نسبت به ارائه سرویس های جدید بر این بستر خواهید شنید ....
کلیک کنید

FORG

سیستم جامع مدیریت کاربران تلفن همراه سازمانی با ارائه بیشترین خدمات بر بستری امن و پایدار

FORG

بهترین بستر سازماندهی و کنترل کاربران شبکه های تلفن همراه یک سازمان
کلیک کنید

EEPAK

کنترل موبایل کودکان در دستان والدین

coming soon

جسورانه ترین پروژه برای مراقبت از فرزندان ایران در فضای مجازی

امنیت در تلفن همراه

راهکاری برای ایجاد امنیت در تلفن های همراه

امنیت در تلفن همراه

ارتباط امن بین گوشی های همراه داخل شبکه
کلیک کنید

FORG

راهکار جامع جهت کنترل تمامی گوشی های تلفن همراه

FORG

این برنامه بیشتر جهت مصارف سازمانی مد نظر است.
کلیک کنید