پرش به محتوا

فورگ

فورگ (امنیت سیستم عامل موبایل)

 

امروزه، بسیاری از دستگاه­ های ارتباطی همراه از سیستم عامل اندروید بهره می­ برند. از سوی دیگر، بسیاری از کسب و کارها نیز برنامه ­ها و اپلیکیشن ­های مختلفی را بر روی این بستر تهیه نموده ­اند. اما استفاده از این سیستم عامل بدون ریسک نیست! یکی از این ریسک ­ها در این سیستم­ عامل وجود ابزارهای هک رایگان است که به راحتی به مهاجمین اجازه می­ دهند یک اپلیکیشن را مهندسی معکوس کرده و از آن سوء استفاده نمایند و یا حتی آن را به یک ابزار جاسوس برای ارسال بدون مجوز داده ­های شخصی کاربران تبدیل کنند. سرقت اطلاعات، دسترسی به حساب ­های کاربری افراد، پی بردن به مکان شخص و خواندن پیام ­های شخصی تنها بخشی از آسیب ­پذیری ­های احتمالی تلفن­ ها و سایر ابزار هوشمند همراه است که بموجب نصب نرم افزارهای مخرب بوجود می ­آید. از این رو ارائه راهکارهایی جهت حفظ امنیت سیستم عامل اندروید از اهمیت ویژه برخوردار است.

سامانه فورگ یک راهکار امن سازی گوشی تلفن همراه است. این سامانه قابلیت اعمال سیاست­ های کنترلی روی دستگاه تلفن همراه به صورت محلی یا تحت شبکه را دارا می ­باشد. این سامانه بر روی گوشی تلفن همراه نصب می­ شود و مدیر سامانه می­ تواند کاربران مختلف با سطوح دسترسی متفاوت برای استفاده از گوشی تعریف نماید. دسترسی به برنامه ­ها و تنظیمات گوشی می ­تواند در مسدود، محدود یا مجاز باشد. سطح دسترسی مسدود، به معنای عدم امکان دسترسی کاربر به برنامه مورد نظر است. در حالی که سطح دسترسی محدود دسترسی به برنامه را منوط به وارد کردن یک پسورد می ­نماید. همچنین، برنامه می­ تواند بدون محدودیت مورد استفاده کاربر قرار گیرد. علاوه بر برنامه، این سامانه می ­تواند دسترسی کاربر به امکانات دیگر تلفن همراه از قبیل شبکه wifi، mobile data، بلوتوث، OTG و اتصال به کامپیوتر را نیز کنترل نماید.

 

راهکار جامع دور کاری

جدیدترین پروژه تکمیل شده توسط تیم برنامه نویسی شرکت ایده پزوهان اسپادانا موثرترین روش برای سازمان های کوچک تا بزرگ

راهکار جامع دور کاری

امن ترین راه برای آوردن دفتر کار شما به خانه تان به زودی خبر های خوشی نسبت به ارائه سرویس های جدید بر این بستر خواهید شنید ....
کلیک کنید

FORG

سیستم جامع مدیریت کاربران تلفن همراه سازمانی با ارائه بیشترین خدمات بر بستری امن و پایدار

FORG

بهترین بستر سازماندهی و کنترل کاربران شبکه های تلفن همراه یک سازمان
کلیک کنید

EEPAK

کنترل موبایل کودکان در دستان والدین

coming soon

جسورانه ترین پروژه برای مراقبت از فرزندان ایران در فضای مجازی

امنیت در تلفن همراه

راهکاری برای ایجاد امنیت در تلفن های همراه

امنیت در تلفن همراه

ارتباط امن بین گوشی های همراه داخل شبکه
کلیک کنید

FORG

راهکار جامع جهت کنترل تمامی گوشی های تلفن همراه

FORG

این برنامه بیشتر جهت مصارف سازمانی مد نظر است.
کلیک کنید