پرش به محتوا

استقرار اولین شرکت متعلق به اساتید دانشگاه اصفهان در ناحیه نوآوری

براساس رویکرد و مسیر طراحی شده‌ی معاونت پژوهشی دانشگاه، شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه، پس از کسب بلوغ کافی و در صورت اخذ تاییدیه کارگروه پذیرش، می‌توانند به ناحیه نوآوری وارد شوند. ورود به این ناحیه که می تواند با عقد قرارداد ۵ ساله برای این شرکت‌ها همراه باشد می‌تواند چشم انداز مناسبی برای توسعه آن‌ها فراهم کند.

دانشگاه نیز از این مسیر، به دنبال ارتباط این شرکت‌ها با دانشکده‌ها و همچنین اخذ حق مالکانه از درآمدهای حاصله‌ی آن‌ها است، اگرچه این مسیر هنوز تکمیل نشده است اما استقرار اولین شرکت (ایده پژوهان اسپادانا) از این دست که متعلق به یکی از اساتید دانشکده کامپیوتر (جناب دکتر مجتبی مهدوی) بوده و پس از ۴ ماه کار و هماهنگی با معاونت اداری مالی دانشگاه، به سرانجام رسیده است، می‌تواند نوید بخش آینده‌ی این مسیر باشد.


زمانی که دانشگاه اصفهان بتواند درآمدی پایدار از محل سودآوری این شرکت‌ها داشته باشد، زمانی که دانشگاه با کمک این شرکت‌ها بتواند خدمات تخصصی بهتری به جامعه و صنعت ارائه نماید، زمانی که دانشجویان با حضور در شرکت اساتید خود بتوانند با محیط واقعی کار آشنا شوند، زمانی که دانشگاه اصفهان به عنوان یک دانشگاه پیشرو بتوانند الگوساز سایر دانشگاه‌های کشور گردد، این مسیری است که معاونت پژوهشی در مدیریت نوآوری و فناوری دانشگاه تعقیب می‌نماید. در پایان، خاطرنشان می‌نماید، این فرآیندها که برای اولین بار در حال طراحی و پیاده سازی هستند بدون همکاری اجزا مختلف دانشگاه قابل اجرا نبودند و ما در این مسیر از همکاری مستمر معاونت اداری مالی، دفتر حقوقی دانشگاه و دفتر فنی دانشگاه بهره‌مند بوده‌ایم.

راهکار جامع دور کاری

جدیدترین پروژه تکمیل شده توسط تیم برنامه نویسی شرکت ایده پزوهان اسپادانا موثرترین روش برای سازمان های کوچک تا بزرگ

راهکار جامع دور کاری

امن ترین راه برای آوردن دفتر کار شما به خانه تان به زودی خبر های خوشی نسبت به ارائه سرویس های جدید بر این بستر خواهید شنید ....
کلیک کنید

FORG

سیستم جامع مدیریت کاربران تلفن همراه سازمانی با ارائه بیشترین خدمات بر بستری امن و پایدار

FORG

بهترین بستر سازماندهی و کنترل کاربران شبکه های تلفن همراه یک سازمان
کلیک کنید

EEPAK

کنترل موبایل کودکان در دستان والدین

coming soon

جسورانه ترین پروژه برای مراقبت از فرزندان ایران در فضای مجازی

امنیت در تلفن همراه

راهکاری برای ایجاد امنیت در تلفن های همراه

امنیت در تلفن همراه

ارتباط امن بین گوشی های همراه داخل شبکه
کلیک کنید

FORG

راهکار جامع جهت کنترل تمامی گوشی های تلفن همراه

FORG

این برنامه بیشتر جهت مصارف سازمانی مد نظر است.
کلیک کنید